KIDDO 25 JAAR!

Wat geef jij cadeau op de Dag van de Leidster?

Op de Dag van de Leidster (oftewel pedagogisch medewerker/gastouder) worden deze medewerkers in het zonnetje gezet. We vieren deze dag op de derde donderdag van september, dit jaar is dat de 15e. Hoe ga jij dit jaar de leidster bedanken?
Wat geef jij cadeau op de Dag van de Leidster?


Een cadeautje voor iemand verzinnen kan knap lastig zijn. Heb je een goede band met de leidster? Grote kans dat je dan een persoonlijk cadeautje kan geven. Voor velen is dit een stuk moeilijker. Daarom hebben we een lijstje met cadeau-ideeën opgesteld!

  • Een doosje bonbons van de chocolatier. Lekker én een stuk origineler dan een doos Merci. 
  • Een cadeaukaart. Met de VVV-bon kun je op heel veel plekken terecht; voor ieder wat wils!
  • Een mooie bos bloemen. Vertel de bloemist voor wie het is en wat je budget is, en je loopt gegarandeerd weg met een prachtig boeket.
  • Een leuke mok.
  • Een zakje losse thee. Bij Dille&Kamille en Simon Lévelt hebben ze enorm veel smaken.

Heb je een klein budget? Misschien kun je dan met andere ouders iets geven. Uiteindelijk gaat het om het gebaar! Maak het jezelf vooral niet te moeilijk of duur. Een kaart met een mooie boodschap is ook heel fijn om te krijgen.





Menu

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de ontwikkelingen!



[ ADVERTENTIE ]